eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Region
it: Regione

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Published
it: Pubblicato

en: N/A
it: N/D

en: Authored by
it: Creato da

en: Model
it: Modello

en: China
it: Cina

en: United States
it: Stati Uniti

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Changed
it: Modificato

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Index
it: Indice

en: Activities
it: Attività

en: No activities found.
it: Nessuna attività trovata.
