eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: Index
jv: Indek
