eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Region
kk: Аумақ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Online
kk: Онлайн
