eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Region
km: តំបន់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Online
km: លើ​បណ្ដាញ

en: China
km: ចិន

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: Index
km: លិបិក្រម
