eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Online
kn: ಆನ್‌ಲೈನ್ ಇದ್ದೇನೆ

en: China
kn: ಚೀನಾ

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Offline
kn: ಆಫ್‌ಲೈನ್

en: Europe
kn: ಯೂರೋಪ್
