eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Region
ku: ناوچە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: N/A
ku: نییە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Online
ku: لەسەر هێڵە

en: China
ku: چین

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان

en: Index
ku: نوانە
