eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
