eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Published
ps: خپاره شوي

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: Buttons
ps: تڼیګانې
