eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Region
ro: Regiune

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: N/A
ro: N/D

en: Authored by
ro: Autor

en: Online
ro: Activ

en: United States
ro: Statele Unite

en: Buttons
ro: Butoane

en: Changed
ro: Schimbat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Activities
ro: Activități

en: List Activity entities
ro: Lista entităților de activitate

en: Administer Activity entities
ro: Administrarea entităților de activitate

en: Delete Activity entities
ro: Ștergeți entitățile de activitate

en: Edit Activity entities
ro: Editați entitățile de activitate
