eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Region
ru: Область

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: N/A
ru: Н/Д

en: Authored by
ru: Автор

en: Model
ru: Модель

en: Online
ru: В сети

en: China
ru: Китай

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Changed
ru: Изменение

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Index
ru: Индекс

en: Offline
ru: Не в сети

en: Activities
ru: Мероприятия

en: Europe
ru: Европа

en: Asia
ru: Азия

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: List Activity entities
ru: Список занятий
