eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Region
sk: Umiestnenie

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: China
sk: Čína

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
