eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Region
sq: Sektori

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Online
sq: Në-linjë
