eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено
