eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
