eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Region
te: ప్రాంతం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: China
te: చైనా

en: United States
te: అమెరికా సంయుక్త రాష్ట్రాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
