eWeLink Integration for Drupal (2.1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored by
ur: تصنیف از
