External-use Icons (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Required
be: Абавязкова

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Optional
be: Неабавязковы

en: About
be: Аб

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру
