External-use Icons (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Required
ne: आवश्यक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: About
ne: बारेमा
