External-use Icons (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Required
ar: ضروري

en: Icon
ar: أيقونة

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: General
ar: عام

en: Optional
ar: اختياري

en: About
ar: حول

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف
