External-use Icons (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Required
ast: Requeríu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Optional
ast: Opcional
