External-use Icons (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ
