External-use Icons (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Required
bs: Obavezno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova
