External-use Icons (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Required
fi: Pakollinen

en: Icon
fi: Ikoni

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Optional
fi: Valinnainen

en: About
fi: Tietoja

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Add rel="@rel"
fi: Lisää rel="@rel"
