External-use Icons (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Required
lt: Privalomas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: About
lt: Apie

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides
