External-use Icons (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
