External-use Icons (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Required
ps: غوښتى

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Optional
ps: اختياري

en: About
ps: په اړه
