External-use Icons (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Required
sk: Povinné

en: Icon
sk: Ikona

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General
sk: Všeobecné

en: Optional
sk: Nepovinné

en: About
sk: Informácie o

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená
