External-use Icons (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Required
th: จำเป็น

en: Open link in new window
th: เปิดลิงค์ในหน้าต่างใหม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: General
th: ทั่วไป

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: About
th: เกี่ยวกับ
