External-use Icons (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Required
da: Obligatorisk

en: Icon
da: Ikon

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: General
da: Generelt

en: Optional
da: Valgfrit

en: About
da: Om

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: Add rel="nofollow" to links
da: Tilføj rel="nofollow" til links

en: Add rel="@rel"
da: Tilføj rel="@rel"
