External-use Icons (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Required
gu: જરૂરી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: About
gu: વિશે
