External-use Icons (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Required
id: Wajib

en: Icon
id: Ikon

en: Open link in new window
id: Buka tautan di jendela baru

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: General
id: Umum

en: Optional
id: Pilihan

en: About
id: Tentang

en: Case sensitive
id: Karakter sensitif

en: Add rel="nofollow" to links
id: Tambahkan rel="nofollow" ke tautan

en: Add rel="@rel"
id: Tambahkan rel="@rel"
