External-use Icons (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Required
oc: Requesit

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Optional
oc: Facultatiu

en: About
oc: A prepaus

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse
