External-use Icons (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Icon
uk: Іконка

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: General
uk: Загальне

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: About
uk: Про модуль

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: No icon
uk: Без піктограм

en: Add rel="nofollow" to links
uk: Додати до посилань rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
uk: Додати rel="@rel"

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height

en: Text alternative
uk: Текст альтернативний
