External-use Icons (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Required
fa: اجباری

en: Icon
fa: شمایل

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: General
fa: عمومی

en: Optional
fa: اختیاری

en: About
fa: درباره

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف
