External-use Icons (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր
