External-use Icons (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Required
ja: 必須

en: Icon
ja: アイコン

en: Open link in new window
ja: リンクを新しいウィンドウで開く

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: General
ja: 全般

en: Optional
ja: 任意

en: About
ja: アバウト

en: Case sensitive
ja: 大文字と小文字の識別

en: No icon
ja: アイコンなし

en: Add rel="nofollow" to links
ja: リンクに rel="nofollow" を追加

en: Add rel="@rel"
ja: rel="@rel" を追加
