External-use Icons (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Required
et: Kohustuslik

en: Icon
et: Ikoon

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Optional
et: Valikuline

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"
