External-use Icons (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Case sensitive
kn: ಕೇಸ್ ಸಂವೇದಿ
