External-use Icons (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Required
pl: Wymagane

en: Icon
pl: Ikona

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: About
pl: O stronie

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: Add rel="nofollow" to links
pl: Dodaj rel="nofollow" do odnośników

en: Add rel="@rel"
pl: Dodaj rel="@rel"
