External-use Icons (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Required
cs: Povinné

en: Icon
cs: Ikona

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: General
cs: Obecné

en: Optional
cs: Nepovinné

en: About
cs: Popis

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků

en: Add rel="@rel"
cs: Přidat rel="@rel"
