External-use Icons (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Icon
gl: Icona

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General
gl: Xeral

en: Optional
gl: Opcional

en: About
gl: Información

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización
