External-use Icons (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Required
sl: Obvezno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: General
sl: Splošno

en: Optional
sl: Neobvezno

en: About
sl: O modulu
