External-use Icons (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Required
ur: درکار

en: Icon
ur: آئیکن

en: Optional
ur: اختیاری

en: Case sensitive
ur: حساس کیس
