External-use Icons (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Required
az: Tələb olunur

en: Icon
az: İconka

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: About
az: Haqqında

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Add rel="nofollow" to links
az: Linklərə rel="nofollow" əlavə edin

en: Add rel="@rel"
az: rel="@rel" əlavə edin
