External-use Icons (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Required
he: נדרש

en: Icon
he: סמל

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Optional
he: אופציונאלי

en: About
he: אודות

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות
