External-use Icons (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Icon
is: Táknmynd

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: General
is: Almennt

en: Optional
is: Valkvætt

en: About
is: Um

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum
