External-use Icons (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: General
ka: ზოგადი
