External-use Icons (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: About
km: អំពី
