External-use Icons (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Required
nl: Verplicht

en: Icon
nl: Pictogram

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: General
nl: Algemeen

en: Optional
nl: Optioneel

en: About
nl: Over

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: No icon
nl: Geen pictogram

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Add rel="@rel"
nl: rel="@rel" toevoegen

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height

en: Text alternative
nl: Alternatieve tekst
