External-use Icons (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Required
ru: Обязательно

en: Icon
ru: Иконка

en: Open link in new window
ru: Открывать ссылку в новом окне

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: General
ru: Общий

en: Optional
ru: Необязательно

en: About
ru: Информация

en: Case sensitive
ru: Учитывать регистр

en: No icon
ru: Без пиктограмм

en: Add rel="nofollow" to links
ru: Добавить к ссылкам rel="nofollow"

en: Add rel="@rel"
ru: Добавить rel="@rel"

en: Text alternative
ru: Альтернативный текст
